بازگشت به خویشتن خویش

ممنونم عزیز، به خاطر اومدنت که دنیایی ارزش داشت...

تا بعدی بهتر.(تا...٨/٨/٨٨)
پ.ن: من برگشتم. از یه سفر پر خاطره، با کوله بار تجربه...(به قول خودش شبیه عروس فراری)
خوشحالم که از این آزمایش هم سربلند بیرون اومدم. از خانواده ام که قعطا این وبلاگ و دست نوشته هام را نمی خوانند، سپاس گزارم که من را به گونه ای بار آوردند تا مستقل تصمیم بگیرم. برام جالب بود؛ باید می رفتم تا یاد بگیرم... تا به مامانم اعتراف کنم که... بالاخره گمشده زندگی ام راخودم پیدا خواهم کرد؛ اما نه در این سفر!
پ.ن: "بی تو بودن کار من نیست.".....و این جمله هزاران معنا خواهد داشت و از همه شاخص تر برای خودم، من و این حس تنهایی نگارشم است که نمی توانم ترکش کنم.آره، ننوشتن کار من نیست! پس فقط سبک اون را عوض می کنم تا به کسی برنخورد.

/ 7 نظر / 18 بازدید
شب بلند زمستانی

زندگی عشق است و این افسانه نیست [گل] انکه عشقی افرید دیوانه نیست[گل] خوشحالم که تو رو دوباره خوشحال می بینم البته تو اونقدر همیشه قوی هستی که من غمت و به ندرت دیدم گاهی حتی بی خبر از اندوه تو دلت بودم و تو گرم و با انرژی با من رفتار کردی و من نفهمیدم اما زمانی که به اینجا سر زدم تازه فهمیدم چی تو دلت بوده کاش منم یه ذره مثل تو قوی بودم کاش.....[ماچ]تمام کسانی که به نوعی در کنارت قرار دارند به خاطر صبرت استواریت و نیت پاک قلبت به تو افتخار می کنن امیدوارم روزی کسی در کنارت به عنوان همسفر همیشگی قرار بگیره که قدر این صفات با ارزش وجودت و بدونه بدون اینکه سعی کنه از خوبی تو بر علیه تو سواستفاده کنه دوست همیشگی تو......[قلب]

...

salam ,man dobareh bedonya omadam ,ama toye khake dige,ye khake gharib.... shayad beshnasim delam barat tang shodeh,delam bara heme chizo hame kas tang shodeh ,hata baraye khodam.

...

salam azizam ,areh dorosteh merci ke faramoosham nakardeh boodi,khoshhal shodam.[گل][ماچ][لبخند]

دکتر فرهاد زارعی قنواتی

سلام از وبلاگ زیبای شما بازدید کردیم مطالب شما را خواندیم و از آنها استفاده نمودیم به وبلاگ کوچک ما هم سر بزنید نظر دهید تا از تجربیات شما استفاده کنیم هر روز با مطالب جدید با ما باشید تبادل لینک موجب افتخار است با آرزوی موفقیت ( بهنام – فرهاد )