...دوباره عشق... دوباره ما

a4a4.jpg

 پ.ن: می خواستم از خودمون بگم..از ما شدن از این روز گرم جمعه که نمی دونم حرارت وجود ما بود یا تکرار و تداعی اولین حس عاشقونه در مخفیگاه جدیدمون...که باعث شد سرمای اون مکان قندیل بسته رو نفهمیم.خلاصه خوشحالم از اینکه با توام!!

پ.ن: تا می خوام نوشته ام را کامل کنم....اینقدر فاصله می افته و شکر خدا بر خلاف گذشته اینقدر زود، زود هم رو می بینیم که من فرصت ثبت لحظات رو نمی کنم..همین بس که باید اعتراف کنم: مجتبی جان... مامان نازنینی داری عزیز.

/ 9 نظر / 14 بازدید
میلاد

سلام جالب بود موفق باشی

ليلا

sallam age hazer be tabadole link hasti Manu ba name *** aks haye bazigaran *** link konid va baad linketoono baram befrestin! Http://ironiz.Mihanblog.com

ميثم

از شبنم عشق خاك آدم گل شد شوري برخاست، فتنه‌اي حاصل شد صد نشتر عشق بر رگ روح زدند يك قطره از آن چكيد و نامش «دل» شد...

مسافر

جاودانه در ارتفاع عشق بمانید [گل]

Sababoy

سلام. با برگی دیگر از یادداشتهای سال 83 به روزم. چشمان خسته از آرامش کودکان بهشتی در جستجوی سعادت اند. و من چه سعادتمندم از داشتن چشمانت. The eyes tired of calmness of heaven kids search for happiness. And so happy I am for having your eyes.

شب بلند زمستانی

چه بگویم که تو خود همه را گفتی...با ارزوی رسیدن به تمام ارزوهای ابی رنگت عزیزم[قلب][ماچ]

عرشیا

سلام دوست عزیز اگه دنبال فیلم و سریال خارجی با قیمت پایین و زیرنویس فارسی می گردی حتما یکسری به ما بزن در ضمن خرید به صورت پستی و می تونی پول رو به مامور پست بدی. با تشکر فروشگاه بیا تو سریال www.bia2serial.com

انتظار

سلام دوست عزیز امیدوارم شما هم مثل ما به هم برسین.