رو به نور... يه راه تازه

به من چیزی بگو شاید هنوزم فرصتی باشه
هنوزم بین ما شاید یه حس تازه پیدا شه
 یه راهی رو به من وا کن تو این بیراهه بن بست
 یه کاری کن برای ما، اگر مایی هنوزم هست !!

thumb-8453222-43272206.jpg
 به من چیزی بگو از عشق ، از این حالی که من دارم
 من از احساس شک کردن به احساس تو بیزارم
گریزی از شکستن نیست؛ منم مثل تو می دونم
 نگو باید برید از عشق نه می تونی نه می تونم

پ.ن:یک سال گذشت! از تولد این نوشته ها ، از گفتن عشق، از درد و دل کردن با مهربون....
هر چند قبل از این هم من سفره دلم رو براش باز می کردم و عمری بود که براش می گفتم و می نوشتم اما خودش بی خبر بود...کاشکی لااقل یکبار میومد و جواب نوشته هام رو می داد.یادمه که بی صبرانه منتظر بود تا خبرش کنم و تو وبلاگ خودش با آدرس وبم برم(هرچند شاید هم این مدت برام چیزی نوشته اما بی نام و نشون.آخه این چیزا ازش بعید نیست و قضاوت درباره اش سخته!)
پ.ن: ممنونم از فرناز از دوستی که در این یکسال مثل نیمه گمشدم با من بود و همیشه سعی می کرد حرف دل من رو با منطقش تطبیق بده.

/ 6 نظر / 17 بازدید
ماهور

سلام ... سال نوتون مبارک :)

مهناز

سلام ساحل جون سال نو مبارک.اميدوارم به زودی زود اين انتظارت به پايان برسه.ميتونم احساس رو درک کنم. عزيزم منم خوشحال ميشم با تبادل لينک.تا بتونم زودتر پيشت بيام و بين همين نوشته ها خبر به سر شدن انتظارت رو بخونم

مريم دريايی

سلام ساحل عزيز چند بار آمدم برايت کامنت بگذارم ولی نميشد. خوشحالم که اينجا ميشه کامنت گذاشت. سال نو مبارک نازنين انشاا... سال خوبی باشه و اين انتظار ها به پايان برسه و دلتنگ نباشی. قدر قلب بزرگوارت را بيشتر بدان... بهاری باشی.

مهدي موسوي ميرکلائی

پیش کنار من نشسته ای به تو میگویم : که اینجا سر زمین منست میپرسی نام این گیاه؟ گزنه سلام و اعلام تبريك بابت آغاز سال نو بي هيچ مقدمه اي در اين پست وبلاگ ترانه ي ما بخوانيد و بشنويد ۲ترانه و ۱ شعر سپيد و همينطور معرفي يك آلبوم موسيقي . منتظر حضورتان ميمانم // متشكرم موسوي

شبگرد(آرزو)

سلام بر دوست قديمی و کم رنگ من ... خوشحالم می نويسی سالی سر شار از موفقيت و شسادکامی داشته باشی دلت بهاری